Teveel onzekerheden
“We vinden het heel erg jammer en hadden graag weer een gezellig festival georganiseerd, maar de gezondheid van alle deelnemers en bezoekers vinden wij belangrijker”, laat het bestuur weten. De organisatie zegt dat er teveel onzekerheden zijn op dit moment en dat het onduidelijk is wat straks wel en niet mag.
"Het nog steeds geldende verbod op evenementen, de nog niet bekende resultaten van de onderzoeken bij evenementen in stadions en theaters, de vaccinatiestrategie, het zijn allemaal onderwerpen waar rekening mee gehouden moet worden." Daar komt nog bij dat koren in Nederland nog steeds niet fysiek kunnen repeteren.
De organisatie laat weten dat de eerstvolgende editie van Korenfestival Amusing Hengelo gepland staat op zaterdag 11 juni 2022.