Verkeer
Zoek

Weergave

Stel regio in

Pannenkoekdag: ook Huis van Katoen en Nu in Almelo doet mee, maar dan net even anders

Pannenkoekdag
Pixabay

Ouderen in het zonnetje zetten door pannenkoeken voor ze te bakken. Dat is het idee achter de Nationale Pannenkoekdag. Het Huis van Katoen en Nu sluit vrijdag 17 maart aan bij dit initiatief door gratis pannenkoeken te serveren voor de senioren in Almelo.

De organisatie geeft een eigen draai aan de landelijke Pannenkoekdag waarop leerlingen pannenkoeken bakken voor ouderen. Bij het Huis van Katoen zijn het geen leerlingen, maar vrijwilligers die dat doen voor de ouderen in de stad. “We willen senioren bij elkaar brengen en ze wat gezelligheid bieden”, zegt Gerard Hammink, coördinator van het Huis van Katoen en Nu.

Het is de tweede keer dat het op deze manier wordt georganiseerd. Hammink: “Vanwege corona kon het de afgelopen jaren niet doorgaan. We zijn blij dat het nu weer kan en hopen dat senioren zich aansluiten. Iedereen is welkom, aanmelden is niet nodig. Bezoekers krijgen naast een gratis pannenkoek ook een bak koffie of kop thee van ons.”

icon_main_info_white_glyph

Waar en wanneer

Waar: Huis van Katoen en Nu, Marktplein 35 in Almelo

Wanneer: Vrijdag 17 maart van 12.00 tot 14.00 uur

Maak 1Twente jouw voorkeursbron in Google
Google heeft een nieuwe instelling. Daarmee kies je zelf welke websites je bovenaan ziet als je iets opzoekt. Zet 1Twente in je lijst en je mist geen nieuws meer uit Twente.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.