De supportersvereniging van Quick ’20 houdt zaterdag 20 juni 2026 voor de zesde keer het Black and White TopStars Toernooi. Vijf mannenteams uit verschillende sporten nemen het die middag in Oldenzaal tegen elkaar op in vier verschillende sporten, met de regel dat de deelnemers hun eigen sport niet spelen.
“We gaan met 69 sporters zaterdagmiddag de strijd aan met elkaar”, vertelt organisator Henk Winkelhuis in de ochtendshow van Twente FM. “We doen dit evenement om de drie jaar. Elk jaar doen we een andere evenement. Zo gaan we volgend jaar weer een fietstocht organiseren voor mensen in een rolstoel.”
Vijf mannenteams nemen het zaterdag tegen elkaar op. Het gaat om Quick ’20 onder 23, hockeyclub Bully, waterpolovereniging OZ&PC, volleybalvereniging Pollux en klootschieters van Noord Berghuizen. “We trappen zaterdag om 15.00 uur af en gaan na afloop om 19.00 uur met z’n allen voor de buis zitten om naar Nederland te kijken,” zegt Winkelhuis. “Helaas zijn er dit jaar geen damesteams; die konden door omstandigheden niet meedoen", aldus Winkelhuis.
Lees verder onder de afbeelding.
De middag start op het sportpark van Quick'20 voor voetbal en hockey, waarna de deelnemers halverwege de activiteit overstappen op klootschieten. Aansluitend volgt een wandeling naar het zwembad voor een korte duik in het water.
Winkelhuis is nauw betrokken bij diverse maatschappelijke initiatieven in de regio Twente, waaronder de stichting Klas op Wielen die voorlichting geeft over leven met een beperking. "Met Klas op Wielen kijken we vooral naar wat er ondanks een handicap allemaal wél kan, waarbij we het afgelopen schooljaar met veel positieve verhalen op scholen hebben afgesloten."
Winkelhuis zet zich ook in voor stichting Kans voor een Kind, een organisatie die wensen vervult van kinderen uit de regio die veel zorg nodig hebben. “Voor de stichting ga ik naar de voetbalclub Heracles om te bespreken hoe we nog meer kinderen gelukkig kunnen maken", zegt Winkelhuis. “We vervullen nu ongeveer vijftig wensen per jaar, maar we hopen op deze manier wat meer bekendheid te krijgen. We willen in de toekomst nog meer wensen vervullen en daar ga ik mijn best voor doen.”