Verkeer
Stuur appje
Zoek
In samenwerking met
Twente FM logo

Kindermiddag en oldtimershow Twente Ballooning gaan door: ballonvaarten afgelast

De ballonvaarten gaan zaterdagavond tojdens de Twente Balooning vanwege de verwachte regen niet door. Het middagprogramma van Twente Ballooning gaat zaterdag wel gewoon door. Vanaf 15.00 uur zijn bezoekers welkom voor de Oldtimershow, de Twente Ballooning Fair en de Kindermiddag.

Regen

Vanwege de te verwachte regenval gaan de ballonvaarten niet door. Daardoor kunnen de ballonnen niet veilig opstijgen. Ook vrijdagavond moest de NightGlow worden afgelast vanwege het slechte weer wat voorspeld was

Twente Ballooning 1
Beeld: Twente Ballooning

Zaterdagmiddag

Het terrein is zaterdagmiddag wel geopend. Bezoekers kunnen onder meer oldtimers bekijken, over de fair lopen en deelnemen aan activiteiten tijdens de Kindermiddag.

Vanwege het vervallen van de ballonvaarten is de entreeprijs verlaagd van 8 naar 4 euro. Kinderen tot en met 6 jaar mogen gratis naar binnen. Ook het parkeren is gratis zo laat Miriam Jurg weten.

Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.