Verkeer
Stuur appje
Zoek

Auto raakt van de weg en belandt op zijkant in Glanerbrug, bestuurder spoorloos

20251220 ongeluk Glanerbrug News United Dennis Bakker
Beeld: News United / Dennis Bakker

Een personenauto is zaterdagochtend zwaar beschadigd aangetroffen aan de Broekheenseweg in Glanerbrug na een eenzijdig ongeval, maar van een bestuurder of inzittenden ontbrak ieder spoor. Buurtbewoners verklaren dat zij een harde klap hoorden, waarna de claxon van de auto langere tijd bleef loeien. De politie is een onderzoek gestart naar wat er is gebeurd en waarom niemand meer bij het voertuig was. 

Het ongeval vond plaats op de Broekheenseweg. De auto bleek vanaf de Bultsveldmaatweg rechtdoor gereden en schoot daarbij tussen een lantaarnpaal en een boom door. Het voertuig kwam uiteindelijk op de kant, naast de weg, tot stilstand.

In de directe omgeving is door hulpdiensten gezocht, maar daarbij werd niemand aangetroffen. Het beschadigde voertuig is door een bergingsbedrijf afgesleept.

20251220 ongeluk Glanerbrug News United Dennis Bakker2
Beeld: News United / Dennis Bakker
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.