Verkeer
Zoek

Weergave

Stel regio in

'Salah-Eddine onderweg naar Italië voor gewenste transfer'

Anass Sallah Eddine still uit interview Besiktas
1Twente

Het was het Twentse voetbalnieuws van zondagmiddag: Anass Salah-Eddine weigert mee te spelen tegen Go Ahead Eagles. De linksback was 'mentaal niet in staat om zijn team te ondersteunen' in het duel dat in 2-2 eindigde. De verdediger stond in de belangstelling van PSV en AS Roma. Een dag later is de oud-Ajacied onderweg naar Rome, om daar zijn medische keuring te ondergaan.

De speler, die bij FC Twente aan een prima reeks bezig was, lijkt nu zijn zin te hebben gekregen en is samen met zijn manager onderweg naar Rome. Naar verluidt ontvangt FC Twente een bedrag van tien miljoen euro, waarvan twee miljoen in bonussen.

Dag van de waarheid

De linksback van FC Twente maakt naar alle waarschijnlijkheid zijn transfer vandaag rond. De transferdeadline in Italië verstrijkt vanavond om 12 uur. Voetbaljournalist Fabrizio Romano meldt inmiddels dat Salah-Eddine samen met zijn zaakwaarnemer onderweg is naar de Italiaanse hoofdstad.

Maak 1Twente jouw voorkeursbron in Google
Google heeft een nieuwe instelling. Daarmee kies je zelf welke websites je bovenaan ziet als je iets opzoekt. Zet 1Twente in je lijst en je mist geen nieuws meer uit Twente.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.