Verkeer
Zoek

Weergave

Stel regio in

Messen, pepperspray en wapenstok gevonden bij bezoekers Enschedese binnenstad

20241116 controle wapens Enschedese binnenstad News United Dennis Bakker
News United / Dennis Bakker

Bij een preventieve fouilleeractie in de Enschedese binnenstad zijn zaterdagavond- en nacht meerdere wapens gevonden. Uitgaanspubliek en andere bezoekers werden gecontroleerd op verschillende plekken in het centrum. Daarbij werden messen, pepperspray en een kleine wapenstok ontdekt. Er is één man aangehouden.

De politie stond onder meer op de Marktstraat en de Noorderhagen/Van Lochemstraat. De controle werd gehouden in relatie tot het tegengaan van geweld in het uitgaansgebied.

Opbrengst

Er werden tijdens de actie meerdere messen aangetroffen. Volgens de politie betroffen het geen verboden messen, maar wel messen die bij incidenten letsel kunnen toebrengen.

Eén persoon droeg pepperspray bij zich, deze kreeg een boete. Een 29-jarige man uit Duitsland werd aangehouden en meegenomen naar het bureau, omdat hij een kleine wapenstok bij zich droeg.

Maak 1Twente jouw voorkeursbron in Google
Google heeft een nieuwe instelling. Daarmee kies je zelf welke websites je bovenaan ziet als je iets opzoekt. Zet 1Twente in je lijst en je mist geen nieuws meer uit Twente.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.