Verkeer
Stuur appje
Zoek

Weergave

Stel regio in
In samenwerking met
Twente FM logo

Roparun zoekt vrijwilligers voor finish Vliegveld Twenthe

230527 roparun
Chris Kalkman

De organisatie van de Roparun zoekt vrijwilligers voor de finish op Vliegveld Twenthe op. De run start op 18 mei in Saint-Quentin in Frankrijk en eindigt op Vliegveld Twenthe. Dat liet directeur Lesly Wolters van de Roparun op Twente FM weten.

Inschrijving verlengd

De Roparun heeft de sluitingsdatum voor de inschrijvingen van editie 2024 verlengd. Teams hebben nog tot en met 31 januari de tijd om zich aan te melden. Al bijna 200 teams hebben zich ingeschreven voor de non-stop estafetteloop.

icon_main_info_white_glyph

33e editie Roparun

De Roparun is een jaarlijks evenement tijdens Pinksteren waarin duizenden deelnemers, in estafettevorm, lopen en fietsen in twee routes door Nederland. Zij finishen op de iconische Coolsingel in Rotterdam. De deelnemers halen geld op om het leven van mensen met kanker, waar mogelijk, draaglijker te maken.

Maak 1Twente jouw voorkeursbron in Google
Google heeft een nieuwe instelling. Daarmee kies je zelf welke websites je bovenaan ziet als je iets opzoekt. Zet 1Twente in je lijst en je mist geen nieuws meer uit Twente.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.