Verkeer
Zoek

Weergave

Stel regio in
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Losser

Riesewijk wordt talkshowhost

Jan20 Riesewijk
Twente FM
Jan Riesewijk

LOSSER – Jan Riesewijk uit Losser krijgt een eigen Twentse talkshow: ‘Van Streek’.


Die maakt Riesewijk voor het Wilminktheater en Muziekcentrum Enschede. In de show ontvangt hij wekelijks streekgenoten met wie hij over actuele thema’s praat, aangevuld door muziek van theatergezelschap Tweeduuster. ‘Van Streek’ wordt uitgezonden op WM TV, het online televisiekanaal van Wilminktheater en Muziekcentrum Enschede.

Op zaterdag 17 april om 20.00 uur is de eerste aflevering van Van Streek.

Dan heeft Riesewijk vicaris Ronald Cornelissen te gast. In de afleveringen daarna komen ic-verpleegkundige Ellen Mulder uit Almelo en boer Frans uit De Lutte aan bod. De talkshow is gratis te bekijken op WM TV op www.wilminktheater.nl.

Maak 1Twente jouw voorkeursbron in Google
Google heeft een nieuwe instelling. Daarmee kies je zelf welke websites je bovenaan ziet als je iets opzoekt. Zet 1Twente in je lijst en je mist geen nieuws meer uit Twente.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.