Verkeer
Zoek

Weergave

Stel regio in
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Losser

ZijActief wil weer actief worden

Twente FM
De Lutte plaatsnaambord

DE LUTTE - De versoepelde coronamaatregelen zijn ook voor veel kleinere initiatieven weer aanleiding om aan de slag te gaan.


Zo zijn de dames van de katholieke vrouwenvereniging ZijActief in De Lutte al weer bezig met de voorbereidingen om in juli en augustus weer te gaan fietsen. De ambitie is om weer op de dinsdagavonden vanaf 19.00 uur te gaan fietsen. Wanneer het enthousiasme té groot is, zal dan gesplitst worden in twee groepen voor de veiligheid. Een concrete datum voor de herstart is er nog niet; dit zal dan onder meer via dorpsblad 't Luutke aangekondigd worden.

Maak 1Twente jouw voorkeursbron in Google
Google heeft een nieuwe instelling. Daarmee kies je zelf welke websites je bovenaan ziet als je iets opzoekt. Zet 1Twente in je lijst en je mist geen nieuws meer uit Twente.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.