Verkeer
Stuur appje
Zoek

Weergave

Stel regio in
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
In samenwerking met
Twente FM logo
Nieuws
Losser

Gildehof op nieuwe plek

Twente FM
Gildehof

LOSSER - Vanaf donderdag 1 december zit de cadeauwinkel en kunstuitleen van De Twentse Zorgcentra, de GildeHof, op een nieuwe locatie.


Deze zit tot nu in de verbouwde kapschuur bij kinderboerderij de Wollewei, achteraan op het zorgpark. Per 1 december komt deze in het gebouw de Hoek bij de hoofdingang van de LosserHof. De GildeHof is een atelier wat kunst en cadeauartikelen verkoopt gemaakt door de cliƫnten van DTZC. De kunstenaars deden door de jaren heen mee met de nodige bijzondere exposities.

Zo waren werken te zien op de Art Brut Biennale in Hengelo. De nieuwe locatie maakt een en ander ook wat beter zichtbaar voor het brede publiek.

Maak 1Twente jouw voorkeursbron in Google
Google heeft een nieuwe instelling. Daarmee kies je zelf welke websites je bovenaan ziet als je iets opzoekt. Zet 1Twente in je lijst en je mist geen nieuws meer uit Twente.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.