De schreeuw om hulp is gehoord rond 04.30 uur in de vroege woensdagochtend, in de omgeving achter de Action. Volgens de politie zou de vrouw volgens de meldingen die binnen zijn gekomen erg in paniek zijn.
Onderzoek naar aanrandingenTot nu toe heeft er zich nog niemand gemeld bij de politie Enschede, die op zoek is naar meer duidelijkheid rondom het voorval. De schreeuw om hulp van de vrouw zou verband kunnen hebben met een onderzoek naar eerdere aanrandingen in Enschede, meldt de politie. Omdat we bezig zijn met dat onderzoek willen we heel graag weten wat er precies gebeurd is.
De politie komt graag in de contact met de vrouw of mensen die wellicht meer weten over de identiteit van de vrouw. Contact kan worden opgenomen via de Facebookpagina van de politie Enschede.
© Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en 1Twente Enschede, foto: Google Streetview