Verkeer
Stuur appje
Zoek
Nieuws
Enschede

Groot onderhoud A35 bij Enschede: '30 minuten vertraging door afsluiting'

20220420 Omleidingen kaartje RWS A35 1 mei
Tijdens de afsluiting van de A35 wordt het verkeer omgeleid via de singels en de Knalhutteweg.
Beeld: Rijkswaterstaat

De A35/N35 bij Enschede is in de tweede week van de meivakantie in beide richtingen afgesloten. De wegbeheerder, Rijkswaterstaat, voert van zondag 1 mei 20.00 uur tot zaterdag 7 mei 8.00 uur groot onderhoud uit. Het gaat om het traject tussen afritten Enschede-West (Westerval) en Enschede (Oostweg).

Rijkswaterstaat gaat in deze periode het wegdek frezen en asfalteren en de vangrail vervangen. Daarnaast voert de wegbeheerder onderhoudswerkzaamheden uit aan viaducten wordt het wegdek van nieuwe markering voorzien.

Half uur vertraging

Het snelverkeer wordt de hele week omgeleid via de A1 en de Duitse autowegen A30 en A31. Volgens Rijkswaterstaat moeten weggebruikers rekening houden met een extra reistijd van zo'n 30 minuten.

Voor het lokale verkeer in en rond Enschede zijn er ook verschillende omleidingsroutes. In westelijke richting wordt het verkeer vanaf de Oostweg via de singels omgeleid. In westelijke richting is er een omleiding via de Westerval en Broekheurne-Ring. Het grensverkeer wordt via de Knalhutteweg en Amtsvennweg (B70) omgeleid.

Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.