Onze redactie

De redactie van 1Twente werkt met een combinatie van professionals, freelancers, stagiairs en vrijwilligers. Op die manier kunnen we zorgen voor dagelijks actueel nieuws, verdieping op stadsthema's en een groot aantal nieuwsprogramma's op radio en televisie.


Directeur

Flip van Willigen (f.vanwilligen@1twente.nl)


Hoofdredacteur

Henk ten Harkel (h.tenharkel@1twente.nl)


Redactie Enschede

Chef redactie Enschede - Marly Wilens (m.wilens@1twente.nl)

Redacteur - Niels Veurink (n.veurink@1twente.nl)

Redacteur - Ernst Bergboer (e.bergboer@1twente.nl

Redacteur - Wilco Louwes (w.louwes@1twente.nl)

Redacteur - Julian Vriend (j.vriend@1twente.nl)

Redacteur - Emma de Nooij (e.denooij@1twente.nl)

Stagiaire redactie - Bo Bruinink (b.bruinink@1twente.nl)

Stagiaire redactie - Janna Oteman (j.oteman@1twente.nl)

Stagiair redactie - Lorenz Schulze Marmeling (l.schulze-marmeling@1twente.nl)


Beeldredactie Enschede

Coördinator beeld overall - Arjan Kremer (a.kremer@1twente.nl)

Beeldredacteur - Tom Krooshof (t.krooshof@1twente.nl)

Beeldredacteur - Jessy Soepenberg (j.soepenberg@1twente.nl)

Beeldredacteur - Kaya Minnegal (k.minnegal@1twente.nl)

Beeldredacteur - Kim Hendriks (k.hendriks@1twente.nl)

Stagiair beeldredactie - Maarten de Meijer (m.demeijer@1twente.nl)


Redactie Hengelo

Chef redactie Hengelo - Franklin Veldhuis (f.veldhuis@1twente.nl)

(Beeld)redacteur - Arjen Waanders (a.waanders@1twente.nl)

Coördinatie beeldredactie Hengelo - Emile Urban (e.urban@1twente.nl)

Stagiaire (beeld)redactie - Roos-Sanne Floor (rs.floor@1twente.nl)

Stagiaire (beeld)redactie - Jordy Meenderink (j.meenderink@1twente.nl)

Stagiaire (beeld)redactie - Richelle Wichems (r.wichems@1twente.nl)