Vakk Twente, de kunstuitleen
Een nieuw kunstwerk zonder dat je meteen je spaarpot hoeft te slopen? Dat kan bij Vakk Twente! Bij de kunstuitleen leen je kunst om thuis of op je werk aan de muur te hangen. Even verliefd worden op een schilderij, ontdekken of het echt bij je bank past, en het later weer ruilen voor iets heel anders. Je woonkamer wordt zo een museum dat jij zelf mag samenstellen.
EVC neemt afscheid van Peter Smits
Na al die jaren zwaait dirigent Peter Smits zijn stokje voor EVC uit met een afscheidsconcert waar je bij wilt zijn. Het wordt een avond vol muziek, mooie herinneringen en misschien ook een traantje. Hoe kijkt hij terug op zijn tijd voor het orkest, en wat blijft hem het meest bij? Een concert waarbij de laatste noot net zo veel betekent als de eerste.
Cemal Dogan en de tafeldekkers van Eanske
Na de Kartrekkers komen nu de tafeldekkers van Eanske, weer bedacht door Cemal Dogan. Hij is iemand die niet stilzit en steeds nieuwe manieren verzint om mensen bij elkaar te brengen, en dit keer gebeurt dat letterlijk rond de tafel. Een mooi voorbeeld van een idee dat begint met een klein gebaar en uitgroeit tot iets wat heel Enschede kan proeven.