Verkeer
Stuur appje
Zoek
In samenwerking met
Twente FM logo

Eerste editie Hemelfest in Geesteren afgelast: ‘Gelukkig hebben we een alternatieve locatie gevonden’

Hemelfest
Beeld: Diesign

De eerste editie van Hemelfest in Geesteren is afgelast vanwege de weersomstandigheden. De organisatie heeft besloten het evenement op donderdag 14 mei te verplaatsen naar de zaal van Café Zaal Kottink. De optredens van de artiesten en de geplande activiteiten voor de jeugd blijven behouden.

"We zijn vorige week vrijdag vol goede moed begonnen met het opbouwen van het terrein: we hebben de tent en hekken geplaatst. Zondagavond moesten we echter alle hekken weer overeind zetten, omdat ze waren omgewaaid”, vertelt voorzitter Julian Elsten van stichting Hemelfest. Na overleg met het bestuur werd besloten om het buitenfeest definitief te annuleren.

Positieve reacties uit omgeving

De organisatie zag dat het evenement leefde in het dorp en kreeg veel positieve reacties op de eerste editie. "Maandagochtend hebben we met het bestuur bij elkaar gezeten van hoe zien die weersomstandigheden eruit en is het veilig genoeg om verder te gaan met opbouwen of gaat het problematisch worden. Van daaruit hebben we gisterenochtend besloten om toch de knoop door te hakken en dat is helaas de verkeerde kans op gevallen dit jaar."

Café Zaal Kottink

Ondanks de tegenslag wordt er op donderdag 14 mei van 14.00 uur tot 22.00 uur alsnog een programma aangeboden. In samenwerking met de lokale horeca is de zaal van Café Zaal Kottink als nieuwe locatie aangewezen. “Gelukkig hebben we daar de artiesten nog naartoe kunnen plaatsen. Toch nog de originele foodtrucks en het springkussen voor de jeugd, dus een mooi alternatief”, zegt Elsten enthousiast.

De toegang bij Café Kottink is gratis. Wie het evenement wil bezoeken is welkom om de optredens van onder meer DJ Nick Geitenbeek, DJ Benn, The Kwints en Jesper Mensen bij te wonen.

Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.