Verkeer
Stuur appje
Zoek

Hengeloër Ruben Hillen wint The Voice of Holland: 'Ik kan wel janken, maar ik moet nog zingen'

260508 ruben nieuw
Ruben Hillen direct na de bekendmaking dat hij gewonnen heeft. Op de achtergrond z'n coaches Suzan en Freek.
Beeld: familie hillen

De kijkers van The Voice of Holland hebben Hengeloër Ruben Hillen vrijdagavond beloond met de overwinning in de finale van de zangwedstrijd op RTL4. Daarin gaf Hillen een prachtige versie weg van 'The Sign of the Times' van Harry Styles, maar ook de andere drie finalisten stegen boven zichzelf uit.  

De 26-jarige zanger met de Lonneker roots maakte zijn coaches Suzan en Freek beretrots en zelf kon Ruben Hillen het nauwelijks bevatten, toen zijn naam uit de enveloppe kwam tijdens Humberto Tans programma RTL Tonight.

20 Seconds

Op de vraag van Tan 'wat is je eerste reactie?', volgden de nuchtere woorden: "Ik kan wel janken, maar ik moet nog zingen." Daarop pakte Hillen de microfoon en bracht voor het eerst zijn gloednieuwe single '20 Seconds' ten gehore, een midtempo countryrocknummer. De single zal te vinden zijn op z'n album, dat later dit jaar uitgebracht zal worden door platenmaatschappij Cloud 9 Music.

260508 ruben hillen tvoh
Lees ook
Hengeloër Ruben vanavond in finale The Voice of Holland: 'Stem allemaal op hem!'

Tijdens het hele traject bepaalden de coaches welke deelnemers er naar de volgende ronde gingen, maar in de finale waren de kijkers aan zet. Die stemden massaal op Hillen. Mogelijk heeft de populariteit van z'n coaches Suzan en Freek daarbij ook een rol gespeeld; deelnemers Thijs Veldhuis, Nieloefaar Bahadori en Sanne van Assouw waren in de finale absoluut niet minder dan de winnaar.  

Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.