Verkeer
Stuur appje
Zoek

Trekkertrek en tentfeest in Denekamp trekken veel publiek: 'Het evenement liep mooi door'

De trekkertrek in Denekamp is zeer goed verlopen. Alles ging mooi door, met uitstekend weer en veel publiek langs de baan. Alle deelnemers kwamen opdagen en ook het tijdsschema liep strak en volgens planning, vertelt voorzitten Harm Olde Dubbelink. Uiteindelijk was de organisatie rond half tien ’s avonds klaar; het evenement liep vlot door zonder onderbrekingen. 

Op het terrein deden zich tijdens de wedstrijden geen problemen voor. De dag erna is de baan netjes opgeruimd en alles teruggebracht naar de oorspronkelijke staat. Het land wordt opnieuw ingezaaid en kan daarmee weer als landbouwgrond worden gebruikt. 

  • Trekkertrek Denekamp
    Deelnemende Trekkers
    Beeld: Twente Fm / Joep Löwik
  • Trekker Denekamp
    Deelnemende Trekkers
    Beeld: Twente Fm / Joep Löwik
  • Trekkertrek Denekamp
    Deelnemende Trekkers
    Beeld: Twente Fm / Joep Löwik
  • Trekkertrek Denekamp
    Deelnemende Trekkers
    Beeld: Twente Fm / Joep Löwik

Onder de deelnemers waren veel bekende gezichten van vorig jaar, aangevuld met een mooie groep nieuwe deelnemers. De organisatie kijkt tevreden terug en hoopt iedereen bij een volgende editie weer te mogen verwelkomen 

Afsluitend

Aansluitend aan het evenement vond het traditionele tentfeest plaats. Nadat de meeste deelnemers hun trekker eerst naar huis brachten, stroomde het feestterrein snel vol met jeugd uit de omliggende dorpen, bezoekers die bleven hangen en deelnemers van de trekkertrek. Met Drok en PiratenPowerHour op het podium zat de sfeer er goed in. Het feest werd druk bezocht en bleef tot laat gezellig. Zelfs toen stevige regen viel, liet het publiek zich niet wegjagen en bleef de stemming uitstekend. 

Audiofragment
Trekkertrek Denekamp 2026 | Harm Olde Dubbelink
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.