Een 19-jarige automobilist is in de nacht van vrijdag op zaterdag op de vlucht geslagen voor de politie. De man vluchtte de grens over richting Duitsland. Hij bleek onder invloed te zijn van alcohol en meerdere soorten drugs, en had geen geldig rijbewijs.
Het gevaarlijke rijgedrag van de bestuurder viel surveillerende agenten vrijdagnacht op, toen hij op de verkeerde weghelft van de N35 bij Enschede reed. Toen de politie de automobilist wilde stoppen, trapte hij het gaspedaal in en sloeg op de vlucht.
De jonge bestuurder kon in Gronau tot stoppen worden gebracht. Onderzoek wees uit dat hij onder invloed was van alcohol en meerdere soorten drugs, waaronder amfetamine, cannabis en cocaïne. Ook had hij geen geldig rijbewijs, meldt de Duitse politie vandaag.