Verkeer
Stuur appje
Zoek

Weergave

Stel regio in
In samenwerking met
Twente FM logo

Canisius Tubbergen conciërge Nico Harmelink: na 25 jaar met pensioen

2025 06 27 Afscheid Nico Harmelink
Canisius

Na bijna 25 jaar trouwe dienst neemt conciërge Nico Harmelink afscheid van scholengemeenschap Canisius in Tubbergen. Een vertrouwd gezicht voor generaties leerlingen en collega’s gaat genieten van zijn welverdiende pensioen.

Harmelink begon als opvolger van Fons Geers en heeft sindsdien een onuitwisbare indruk achtergelaten. “Ik was nooit een dag ziek en stond altijd paraat,” blikt hij terug. Vooral tijdens de grote verbouwing van de school was zijn inzet onmisbaar, vaak zelfs in vakanties of 's avonds.

Met zijn fiets kwam Nico bijna dagelijks met plezier naar school. Zijn nuchtere Twentse mentaliteit en persoonlijke benadering maakten hem geliefd. “Hé, vriend” of “Komt goed, wicht” waren vaste uitspraken die leerlingen tot op het laatst toe konden verwachten.

De samenwerking met collega’s noemt hij warm en hecht. “Met Hennie en Alwie vormden we een geoliede machine.” Ook voor leerlingen had hij altijd een luisterend oor.

Locatiedirecteur Maaike Hagedoorn roemt zijn toewijding: “Hij werkte liever op de achtergrond, maar maakte écht het verschil. Iedereen kon op hem rekenen.”

Maak 1Twente jouw voorkeursbron in Google
Google heeft een nieuwe instelling. Daarmee kies je zelf welke websites je bovenaan ziet als je iets opzoekt. Zet 1Twente in je lijst en je mist geen nieuws meer uit Twente.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.