Verkeer
Stuur appje
Zoek

Weergave

Stel regio in
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
In samenwerking met
Twente FM logo

Vanaf nu ook teststraat in Oldenzaal

Twente FM
Medewerkers van een teststaat nemen samples af

OLDENZAAL - Vanaf vandaag is er ook aan de Waterwinweg in Oldenzaal een corona testlocatie geopend.


De GGD Twente beschikt daarmee over vier testlocaties in Twente, want eerder openden al testlocaties in Enschede, Goor en Almelo. Een woordvoerder van de GGD zegt blij te zijn met de geografische spreiding, maar benadrukt wel dat het niet vanzelfsprekend is dat je altijd bij de dichtstbijzijnde locatie terecht kan.

Op dit moment kan de locatie Oldenzaal zo'n 150 tests per dag afnemen, maar dat wordt de komende tijd opgeschaald.

Sinds een aantal dagen kan ook in Denekamp getest worden op het coronavirus. Een huisarts neemt in samenwerking met een apotheek ook tests af, waarbij wordt samengewerkt met de GGD Twente.

Maak 1Twente jouw voorkeursbron in Google
Google heeft een nieuwe instelling. Daarmee kies je zelf welke websites je bovenaan ziet als je iets opzoekt. Zet 1Twente in je lijst en je mist geen nieuws meer uit Twente.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.