Verkeer
Stuur appje
Zoek

Weergave

Stel regio in
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
In samenwerking met
Twente FM logo
Nieuws
Almelo

Overval supermarkt Almelo

ALMELO - Dinsdagmorgen heeft er een overval plaatsgevonden op een supermarkt in Almelo.


Omstreeks acht uur werd de Albert Heijn aan de Nieuwstraat overvallen. De dader is vervolgens op de vlucht geslagen. De politie is op zoek naar een man van 1.80 meter lang. Hij draagt een zwart bomberjack met capuchon, een donkere joggingbroek met rood vlak aan de zijkant en een donkere sjaal. De politie is een onderzoek gestart en is op zoek naar getuigen en de dader(s).

Bent u hiervan getuige geweest, weet u meer of heeft u camerabeelden? Neem dan contact op met de politie via 112. Wilt u anoniem een melding doen, belt u dan 0800-7000.

Maak 1Twente jouw voorkeursbron in Google
Google heeft een nieuwe instelling. Daarmee kies je zelf welke websites je bovenaan ziet als je iets opzoekt. Zet 1Twente in je lijst en je mist geen nieuws meer uit Twente.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.