Verkeer
Zoek

Weergave

Stel regio in

Treinverkeer tussen Borne en Almelo plat door ongeval

20260427 trein ongeval Borne Almelo
News United / Jordi Heinen
Geen treinverkeer op Koningsdag tussen Borne en Almelo tot 15.00 uur

Tussen Borne en Almelo rijden er op donderdag even geen treinen door een ongeval tussen een trein en een persoon. De politie voert een onderzoek uit en daarvoor is de Grote Bavenkelsweg afgesloten. De passagiers zitten nog vast in de trein, maar worden opgehaald door de ProRail Incidentenbestrijding. Volgens de NS zullen vanaf 15.00 uur de treinen weer rijden.

Woordvoerder van de NS Carola Belderbos verwacht geen problemen voor de mensen die Koningsdag gaan vieren: "Veel mensen zullen al op plaats van bestemming zijn en we gaan bussen bestellen. We hopen dat de treinen snel weer rijden, maar de politie zal waarschijnlijk rond 15.00 uur het spoor weer vrijgeven." Verder geeft ze aan dat reizigers de reisplanner van NS in de gaten kunnen houden voor actuele reisinformatie.

Maak 1Twente jouw voorkeursbron in Google
Google heeft een nieuwe instelling. Daarmee kies je zelf welke websites je bovenaan ziet als je iets opzoekt. Zet 1Twente in je lijst en je mist geen nieuws meer uit Twente.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.