Verkeer
Stuur appje
Zoek
Nieuws
Enschede

Scooterrijder klapt tegen openslaande autodeur in Enschede: twee gewonden

DB 0480
De bestuurder van de scooter kon een openslaande autodeur niet meer ontwijken.
Beeld: News United/Dennis Bakker

Bij een ongeval op de Tubantiasingel zijn vrijdagmiddag twee opzittenden van een snorscooter gewond geraakt. Een deur van een geparkeerde auto, die bij het passeren van de scooter werd opengeslagen, kon niet meer worden ontweken. De scooter klapte op de deur en botste vervolgens op een auto die in de rij voor de verkeerslichten stond te wachten.

Bij aankomst van de hulpdiensten lagen de bestuurder en de opzittende van de snorscooter nog op de grond. Zij zijn beide per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis. De politie doet verder onderzoek naar de aanrijding. De scooter is opgehaald, twee auto's liepen aanzienlijke schade op.

Tweede ongeval

Als gevolg van het ongeval stond het verkeer op de Tubantiasingel, Hengelosestraat en Boddenkampsingel enige tijd vast. Het is de tweede keer deze vrijdag dat er door een ongeval op de singel files ontstonden. Op de Varviksingel had vrijdagochtend ook al een aanrijding plaats.

Daar kwamen ter hoogte van de Brinkstraat rond 7.40 uur een auto en een bestelbus met elkaar in botsing. Er stonden lange files met veel vrachtverkeer. De singel geldt deze week namelijk als omleidingsroute voor de werkzaamheden op de N35 tussen Oostweg en Westerval.

Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.