Verkeer
Stuur appje
Zoek
Theodor Holman en Maggie MacNeal in Cultuurpodium Hengelo
Theodor Holman en Maggie MacNeal in Cultuurpodium Hengelo
Kunst en cultuur
Theodor Holman en Maggie MacNeal in Cultuurpodium Hengelo
Laatste aflevering van dit seizoen

Met onder andere een bekende schrijver, een beroemde zangeres en een talentvolle dansgroep creëert Hengelo Leest een zeer gevarieerd slot van het seizoen van het maandelijks Cultuurpodium Hengelo. Op zondag 19 april vanaf 14.30 uur. Locatie: Middenzaal van Schouwburg Hengelo.

Hengelo
Vanaf 19 apr 2026
14:30

Om te beginnen zal journalist Theo Hakkert in gesprek gaan met de Amsterdamse schrijver Theodor Holman over diens recent verschenen roman De trip van Ferdinand Hania.  

Zangeres Maggie MacNeal, die alweer 17 jaar in Hengelo woont, beleeft medio april een soort van mijlpaal. Haar hit Terug naar de Kust, die menigmaal in de Top2000 heeft gestaan, bestaat dan precies 50 jaar. Het bijzondere jubileum krijgt volop aandacht tijdens het cultuurpodium met onder meer een uitgebreid interview met Maggie MacNeal zelf.  

De elfkoppige groep Pandora van Dansstudio X-Dance treedt op met een nieuw stuk. Het Cultuurpodium heeft de première.  

Theaterduo Poeder & Plusj zorgt deze aflevering voor de muzikale omlijsting en de gesproken column komt andermaal van schrijver/uitgever Paul Abels. Zoals gewoonlijk is de presentatie in handen van dichter/theatermaker Regine Hilhorst.  

De entree is gratis, maar het verdient aanbeveling om via de website van de Schouwburg een plek te reserveren. 

wanneer?

19 april 2026 14:30

waar?

Beursstraat 44 Hengelo


prijs

Gratis

Prijzen onder voorbehoud van wijzigingen.