Verkeer
Zoek

Weergave

Stel regio in
Pexels photo 40016941

Een jubileumconcert van het 80-jarige Politie Koor Twente

Na 80 jaar is er niet alleen een Politie Mannen Koor, maar nog veel meer. En wat allemaal, dat kun je hier horen.

Mannen-, vrouwen- en kinderstemmen in het hedendaagse Politiekoor Twente

Het Politiekoor Enschede wordt 80: een feestje voor jong en oud

Tachtig jaar en nog geen spoor van een hees stemmetje! Het Politiekoor Enschede viert dit jubileum met een groots concert op 23 oktober. En wie nu denkt aan een koor vol stoere mannen in uniform, die komt van een koude kermis thuis. Of eigenlijk: van een warme.

Het koor van nu is een prachtige mix. Mannen met diepe bassen die de vloer laten trillen, vrouwen die met heldere stemmen het dak van de zaal tillen, en kinderen die laten horen dat de toekomst van het koor in goede handen is. Drie stemmen, drie generaties, één klank.

Wat begon als een koor van collega’s, is uitgegroeid tot een gezelschap waar iedereen welkom is. Er wordt hard gewerkt tijdens de repetities, maar minstens zo hard gelachen. Want zingen doe je samen, en samen zingen maakt een groep sterker dan welk dienstrooster ook.

Het jubileumconcert wordt dan ook een avond om niet te missen: muziek, herkenning, een snufje nostalgie en veel zingen uit volle borst. Of je nu al decennia fan bent of het koor nog nooit hebt gehoord, je gaat naar huis met een glimlach.

Dus: agenda erbij, 23 oktober omcirkelen en komen luisteren. Na 80 jaar klinkt het Politiekoor Enschede nog altijd jong!