Heracles begint de tweede periode in de Keuken Kampioen Divisie met een uitwedstrijd. Morgenmiddag ontvangt MVV de Heraclieden in Maastricht. Voor trainer Vincent Heilmann is de eerste periode letterlijk en figuurlijk afgesloten: "De trein gaat gewoon weer verder."
"We sluiten hem af, het is klaar. We praten niet meer over de elf goals van Jean-Paul, het is een nieuw blok. We willen ons verbeteren. De doelstelling is 14 mei, de laatste competitiewedstrijd." Jean-Paul N'Djoli werd met zijn elf goals topscorer van de eerste periode. Daarnaast werd hij verkozen tot Beste Speler. Ook Heilmann en doelman Fabian de Keijzer vielen in de prijzen, respectievelijk voor de Beste Trainer en Beste Keeper.
MVV ging de elfde speelronde in als nummer zeven, maar omdat gisteravond Vitesse gisteravond won met 1-0 van FC Eindhoven staan de Maastrichtenaren inmiddels achtste. Heilmann ziet in MVV een goede ploeg: "Ik vind dat ze een goede ploeg hebben, maar ik denk wel dat we kansen hebben om ze pijn te doen. Ik kijk uit naar de wedstrijd. Alleen niet naar de busreis."