Verkeer
Stuur appje
Zoek

Fietser zwaargewond na aanrijding in Enschede, bestuurder nog spoorloos

20260706 ongeluk Enschede News United Dennis Bakker
Beeld: News United / Dennis Bakker

Een fietser is zondagavond zwaargewond geraakt bij een ernstige aanrijding met een auto op de Haaksbergerstraat in Enschede. Het slachtoffer, een 42-jarige man uit Enschede, is met spoed per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis. De politie doet onderzoek naar de bestuurder van de auto, die niet meer op de plek van het ongeval werd aangetroffen. De weg is volledig afgesloten voor onderzoek.

Het ongeval gebeurde rond 23.20 uur. Meerdere hulpdiensten rukten met spoed uit. Vanwege de ernst van het incident werd ook een traumahelikopter opgeroepen, maar deze inzet werd later geannuleerd.

'Bestuurder weggelopen'

De politie laat weten dat agenten ter plaatse de betrokken auto en een andere inzittende aantroffen, maar niet de bestuurder. Naar die bestuurder wordt momenteel onderzoek gedaan. Ook is de auto voor het onderzoek in beslag genomen.

Volgens meerdere buurtbewoners was de klap enorm. Getuigen verklaren dat de fietser door de auto werd geschept en vervolgens tientallen meters werd meegesleurd.

Lees verder onder de afbeelding.


20260706 ongeluk Enschede News United Dennis Bakker 2
Beeld: News United / Dennis Bakker

Buurtbewoners zeggen daarnaast dat de bestuurder na de aanrijding persoonlijke spullen uit de auto zou hebben gepakt en vervolgens zou zijn weggelopen. De politie heeft dit niet bevestigd en onderzoekt de toedracht van het ongeval en de identiteit van de bestuurder. Getuigen worden gehoord.

Weg nog uren dicht

De Haaksbergerstraat is volledig afgesloten voor verkeer. Specialisten van de Verkeersongevallenanalyse doen uitgebreid sporenonderzoek naar de toedracht van het ongeval. De weg blijft naar verwachting nog enkele uren dicht.

Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.