Verkeer
Stuur appje
Zoek

ATC'65 uit Hengelo en SV Losser strijden zaterdag in Oldenzaal om plek in Eerste klasse

260611 atc lunteren
Het was al bijna donker toen ATC'65 in Lunteren als winnaar van het veld stapte.
Beeld: rtv oost

Tweedeklassers ATC'65 en SV Losser verloren zaterdag hun finale om promotie naar de 1e klasse, maar kregen een herkansing en grepen die woensdagavond met beide handen aan. Er kwam een extra plek vrij in de 1e klasse Oost en daar kwamen de vier verliezers van zaterdag voor in aanmerking.

Zowel ATC als Losser wonnen woensdagavond hun halve finale en staan daardoor zaterdag in de finale tegenover elkaar. De wedstrijd wordt gespeeld bij Berghuizen in Oldenzaal. Tijdstip is nog niet bekend.

Tegen de verhouding in

De Hengeloërs wonnen, enigszins tegen de verhouding in, na verlenging bij Lunteren. In het dorp tussen Barneveld en Ede hadden de Hengeloërs aanvankelijk niets te vertellen. De fysieke spelers van Lunteren domineerden het spel en kregen ook enkele kansen.

Verlenging

Na rust kwam ATC op voorsprong door een streep in de kruising van Gijs Verleun, maar even later werd het gelijk uit een corner en die 1-1 stond ook na 90 minuten op het bord.

In de verlenging zorgde Gilian Wilms voor 1-2 en Rick Droste voor 1-3. Door de 2-3 van Lunteren werd het weer spannend, maar ATC hield stand. Met name doelman Luuk van Ham hield zijn ploeg op het eind op de been.

Makkelijke avond Losser

Losser had het een stuk makkelijker. Het won op eigen veld met 4-1 van Waterwijk uit Almere. Bij rust was het al duidelijk dat de Twentse ploeg de finale zou halen, want door doelpunten van Marijn Scholtens en Devran Uslu (2 stuks) was het al snel 3-0.

Na een uur maakte Niciano Grootfaam van Waterwijk een eigen doelpunt en daarmee de vierde voor Losser. Kort voor het einde maakte Robin Meijer nog de eretreffer voor Waterwijk.

Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.