Verkeer
Zoek

Weergave

Stel regio in

Brandweer rukt twee keer uit naar dezelfde woning in Enschede, Laaressingel tijdelijk gesloten

20260331 woningbrand Laaressingel Enschede News United Dennis Bakker
News United / Dennis Bakker

Een woningbrand aan de Laaressingel in Enschede heeft daar dinsdagmiddag voor flinke rookontwikkeling gezorgd. De brandweer schaalde al snel op naar middelbrand en kwam met meerdere eenheden ter plaatse. De singel is tijdelijk afgesloten voor verkeer. Voor zover bekend raakte niemand gewond. Een paar uur later moest de brandweer opnieuw uitrukken naar dezelfde woning.

De brand woedde onder de kap van de woning en werd rond kwart over één gemeld. Om het vuur goed te kunnen bestrijden werd een hoogwerker ingezet. De woning liep schade op door de brand. Een team van de brandweer doet onderzoek naar de oorzaak. 

Opnieuw brand

Rond kwart over drie is de brandweer voor de tweede keer uitgerukt en met spoed ter plaatse gekomen wegens rookontwikkeling. Er wordt opnieuw geblust, ook wordt dit keer isolatiemateriaal verwijderd.

Maak 1Twente jouw voorkeursbron in Google
Google heeft een nieuwe instelling. Daarmee kies je zelf welke websites je bovenaan ziet als je iets opzoekt. Zet 1Twente in je lijst en je mist geen nieuws meer uit Twente.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.