Een bijzondere belevenis voor de liefhebbers van de teksten en de muziek van Bob Dylan op vrijdagavond 30 januari in de Hofkerk in Oldenzaal. In samenwerking met het Filmhuis Oldenzaal speelt de band ‘60s Dylan’ daar live het werk van de latere Nobelprijs-winnaar, gelardeerd met authentieke filmbeelden.
Bij elke song schetst de band een tijdsbeeld waarin de jonge Dylan de basis legt voor zijn latere werk, uiteindelijk resulterend in de Nobelprijs. Deze voorstelling biedt een compleet beeld van de geweldige teksten, beelden en muziek van Dylan in de zestiger jaren. De band ‘60s Dylan’ bestaat uit Frans Assink (gitaar, mondharmonica), Bart Eugelink (gitaar, trekzak, klarinetten) en Philip Reijns (bas).
Er zijn nog enkele kaarten beschikbaar. Te reserveren via de site van Filmhuis Oldenzaal of stadstheater De Bond. Entreeprijzen € 12,50 of €10 voor Filmhuisvrienden, inclusief pauze drankje. Aanvang 20.00 uur.