De Alberger Bökke hebben nieuwe hoogheden: Prins Jeroen de 2e en Sik Nick. Tijdens een feestelijke avond op zaterdag 8 november in residentie De Vette Bok (zaal Morshuis) maakten zij hun opkomst voor een volle zaal bekend.
De avond begon met het afscheid van Prins Bart en Sik Bart, waarna voormalig Prins Bart de nieuwe hoogheden introduceerde. Via een creatieve stripact, waarbij twee leden van de Raad van 11 en de Damesraad betrokken waren, werd stap voor stap duidelijk wie de opvolgers waren. Toen de bedrijfsjassen met de namen ‘Jeroen Meijer Tegelwerken’ en ‘Oude Geerdink Tegels en Badkamers’ verschenen, werd het mysterie onthuld.
Prins Jeroen is actief als tegelzetter, trainer bij De Tukkers en fervent sporter. Ook is hij bekend van geheime zender “Station Tukkerteam”. Sik Nick, mede-eigenaar van Oude Geerdink Tegels en Badkamers, is eveneens actief in het lokale verenigingsleven en voorzitter van wagenbouwvereniging De Sjikke Bökke.
Tijdens hun proclamatie maakten de nieuwe hoogheden hun goede doel bekend: ‘Super Sam’. Sam Kolner, een jonge inwoner van Albergen met een zeldzame vorm van dwerggroei, krijgt hiermee ondersteuning voor noodzakelijke aanpassingen en hulpmiddelen. Pins met zijn afbeelding worden verkocht om geld in te zamelen, met als motto ‘Samen voor Super Sam!’
De avond eindigde met felicitaties en een feestelijke viering die nog lang doorging in de residentie van de Bökke.