Verkeer
Stuur appje
Zoek
In samenwerking met
Twente FM logo

TVC ‘28 wil goede vorm doortrekken tegen ONS Sneek

Sneek TVC Foto 1
Beeld: Julian Lukassen

Na de overwinning op HZVV reist TVC ‘28 zaterdag met vertrouwen af naar Friesland voor de tiende competitiewedstrijd in de Vierde Divisie D. In Sneek wacht de ploeg van trainer Bertil Ter Avest een duel met ONS Sneek.

Afgelopen weekend kende TVC ‘28 in Tubbergen een bliksemstart tegen HZVV. Binnen dertig minuten stond het al 3-0 dankzij treffers van Stef Wiefferink en tweemaal Mart Groothuis. Kort voor rust bracht Sander Dzemmidzic HZVV terug in de wedstrijd. Vlak na de pauze verkleinde Joel Zweerink de achterstand verder, maar TVC ‘28 toonde veerkracht. Vijf minuten later maakte Thijs Koopman er 4-2 van. In de slotfase scoorde Dzemmidzic nogmaals voor HZVV, maar de Tubbergenaren hielden stand en trokken de 4-3 zege over de streep. Dankzij deze overwinning steeg TVC ‘28 van plek dertien naar plek negen op de ranglijst.

Sneek TVC Foto 2
Beeld: Julian Lukassen

Komende zaterdag treft TVC ‘28 met ONS Sneek een tegenstander die twee punten minder heeft uit negen wedstrijden. De Friezen speelden afgelopen weekend met een man meer bijna de hele wedstrijd tegen WHC, maar kwamen niet verder dan 0-0. Opvallend is dat ONS in de laatste acht duels slechts drie keer wist te scoren, maar ook relatief weinig tegendoelpunten incasseerde – een taaie opponent dus.

De aftrap op het Zuidersportpark in Sneek is zaterdag om 15.00 uur. Scheidsrechter Nicholas Henon heeft de leiding over de wedstrijd.

Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.