Verkeer
Zoek

Weergave

Stel regio in

Dodelijke aanrijding op A35 bij afslag Almelo-Zuid; snelweg vanaf Enschede hele avond dicht

  • IMG 20251022 WA0019
    News united / dennis bakker
    Meerdere hulpdiensten zijn ter plaatse.
  • 251022 aanrijding A35 Almelo-Zuid
    News United / Dennis Bakker
    Meerdere hulpdiensten zijn ter plaatse.
  • 251022 ongeluk a35 almelo 2
    news united / dennis bakker
    Meerdere hulpdiensten zijn ter plaatse.

Op de A35, vlak voor de afrit Almelo-Zuid, is vanavond iets voor zes uur een persoon omgekomen bij een ernstig ongeval. Bij het ongeval waren vier voertuigen betrokken. Drie mensen zijn gewond geraakt. De familie van de slachtoffers is geïnformeerd, laat de politie weten. De snelweg vanaf Enschede zit de hele avond dicht, is de verwachting.

Eén traumahelikopter werd opgeroepen bij het ongeval. Meerdere hulpdiensten zijn ter plaatste, waaronder een team van de afdeling Forensische Opsporing Verkeer. 

De snelweg is naar verwachting tot 23.00 uur dicht. Ook afrit Almelo-Zuid is dicht. De vertraging bedraagt dertig minuten en verkeer wordt omgeleid via de A1 en A50.

Maak 1Twente jouw voorkeursbron in Google
Google heeft een nieuwe instelling. Daarmee kies je zelf welke websites je bovenaan ziet als je iets opzoekt. Zet 1Twente in je lijst en je mist geen nieuws meer uit Twente.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.