Verkeer
Stuur appje
Zoek
In samenwerking met
Twente FM logo

Architectenbureau RAU ontwerpt nieuwe schoollocatie Denekamp-West: drie basisscholen onder één dak

De Alexander school Denekamp
Beeld: De Alexander Denekamp

De volgende stap richting de nieuwe gezamenlijke schoollocatie in Denekamp-West is gezet. De gemeente Dinkelland heeft samen met de betrokken scholen architectenbureau RAU geselecteerd om het ontwerp te maken voor het nieuwe gebouw aan de Oranjestraat/Molendijk.

Op deze locatie komen straks drie basisscholen samen onder één dak: basisscholen de Alexander en de Veldkamp van Stichting Konot en de Kingschool van Stichting Consent. De gemeente Dinkelland is bouwheer en het project wordt begeleid door SBM Bouw- en vastgoedmanagers.

Blij met vervolgstap

Wethouder Richard de Way is blij met deze vervolgstap. “De scholen in Denekamp-West verdienen een omgeving en een gebouw dat past bij deze tijd en waar leerlingen en leerkrachten zich thuis voelen”, aldus de wethouder.

Net als bij de nieuwbouw van De Zevenster in Denekamp-Oost worden ook bij deze locatie naast de scholen ook ouders, medezeggenschapsraden, omwonenden en enkele samenwerkende maatschappelijke partijen actief betrokken bij het vervolg, benadrukt de gemeente.

De verwachting is dat de bouw in 2027 van start gaat.

Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.