Verkeer
Stuur appje
Zoek

Van transfers tot thuisshirt: Heracles maakt zich op voor nieuw seizoen

De voorbereiding op het nieuwe seizoen van Heracles Almelo draait op volle toeren. Transfers in en uit, aanpassingen in het Asito Stadion, een nieuw thuisshirt en een nieuwe coach. Wat kunnen we allemaal verwachten? Podcastmakers van Met Zwart-Witte Blik schoven aan bij Almeloos Peil.

Podcastmakers Robin Godeschalk en Bent Schuurman blikken verwachtingsvol vooruit. Maar de Heracles analisten vinden het vooral jammer dat open uitvak verdwijnt. "Doodzonde", noemt Godeschalk het besluit. "Met ons uitvak stonden we bekend om gastvrijheid voor bezoekers. Helaas is zo’n open vak een uitstervend ras." Schuurman vult aan: "Jammer dat enkele supporters zich niet kunnen gedragen. Maar je moet als club wel maatregelen treffen voor de veiligheid."

Over transfers gesproken: de mannen hopen op een mooie som geld voor De Keersmaecker. "Hij is klaar voor de volgende stap." Ook zijn de mannen blij over het nieuws rond de huur van Benita, die onlangs verlengde tot 2028. "De match is goed. Hij vocht zich knap terug eind vorig seizoen, mooie potentie en duidelijk los van Feyenoord."

Geen pannenkoekenbakker

Het vertrek van Justin Hoogma naar Willem II betreuren ze, maar snappen ze goed. "Geen verrassing," zegt Schuurman. "Hij is een jongen van de regio, maar zat te veel op de bank", stelt Godeschalk. Schuurman vult aan: "Ik begrijp dat 'ie ergens anders belangrijk wil zijn. Voor alle partijen het beste. Hij is geen pannenkoekenbakker."

Tot slot zijn beide heren enthousiast over het nieuwe thuisshirt, dit jaar van merk Stanno, met blauwe accenten. "Mooi dat Almelo weer goed vertegenwoordigd is in het shirt zelf", aldus Godeschalk.

Start nieuw seizoen

Op zondag 10 augustus begint Heracles het nieuwe seizoen uit bij FC Utrecht. Een week later op 16 augustus is de eerste thuiswedstrijd tegen NEC Nijmegen.

Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.