Verkeer
Stuur appje
Zoek

Ambulance in Almelo betrokken bij aanrijding, een persoon naar ziekenhuis

112 Almelo
Het ongeval met een Ambulance op de kruising Wierdensestraat - Weezebeeksingel
Beeld: Bert Kamp

In Almelo is woensdagochtend een ambulance betrokken geraakt bij een aanrijding met een personenauto. Een persoon is naar het ziekenhuis overgebracht. Beide voortuigen zijn zwaar beschadigd.

De ambulance was met zwaailichten aan onderweg voor een spoedoproep, meldt de politie ter plekke. Ze kan niet zeggen of op het moment van de aanrijding de patiënt al was opgehaald en dus in ambulance lag.

Het ongeluk gebeurde op de kruising Wierdensestraat met de Weezebeeksingel. Die kruising is afgezet en het verkeer wordt door verkeersleiders om de plek van het ongeval heengeleid.

Assistentie brandweer

De brandweer moest assistentie verlenen bij het bevrijden van de slachtoffers. Behalve de bestuurder van de personenauto, kregen andere betrokken ter plekke medische hulp.

Een bergingsbedrijf is ter plekke om betrokken voertuigen af te voeren. Daarna zal de kruising weer worden vrijgegeven.

Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.