Bij invallen op verschillende plekken in Enschede woensdag zijn vier mannen aangehouden op verdenking van het bezit en de handel in verdovende middelen. Dat laat de politie een dag na die grote politieactie weten. De invallen vonden plaats in het kader van twee lopende onderzoeken en kwamen mede tot stand na binnengekomen tips.
De politie viel onder meer binnen bij een woning aan De Klomp. Daar werd een 41-jarige man uit Enschede gearresteerd. In de woning werd een aanzienlijke hoeveelheid hard- en softdrugs gevonden. De man wordt verdacht van bezit en handel in verdovende middelen.
Ook bij een nabijgelegen bedrijfspand aan De Klomp viel de politie binnen. Verder werden woningen aan de Espoortstraat in dezelfde buurt en Jan Asselijnstraat in Stadsveld doorzocht. Daarbij zijn totaal nog eens drie mannen aangehouden: een 38-jarige en een 57-jarige man uit Enschede en een 53-jarige man uit Hengelo. Ook zij worden verdacht van bezit en verhandelen van drugs.
In één van de panden werd bovendien een groot bedrag aan contant geld gevonden. De politie heeft dat in beslag genomen voor verder onderzoek.