TVC ’28 ontvangt op sportpark De Grote Moat het sterke d’ Olde Veste. Met nog vier wedstrijden te gaan in de competitie staat er voor de ploeg van trainer Berthil ter Avest nog genoeg op het spel. TVC ’28 staat momenteel op een knappe achtste plek met 38 punten, al is lijfsbehoud nog niet formeel binnen. De voorsprong van tien punten op de nacompetitieplekken lijkt echter ruimschoots voldoende.
De laatste wedstrijd tegen AZSV eindigde in een zwaarbevochten 1-1. Om de batterijen weer op te laden, trainde de selectie slechts één keer in de week na die wedstrijd en kreeg het daarna twee vrije weekenden, afgewisseld met trainingen en een oefenwedstrijd tegen Quick '20.
De doelstelling van het team voor de komende weken: minimaal zes punten pakken uit de resterende vier duels. Daarmee zou het eindtotaal op 44 punten komen, een enorme verbetering ten opzichte van de 34 punten van vorig seizoen.
Aftrap tegen d’ Olde Veste is zaterdag om 18.00 uur in Tubbergen.