Verkeer
Zoek

Weergave

Stel regio in

Man (54) uit Enschede verongelukt op N35 bij Mariënheem

20250411 dodelijk ongeluk Marienheem foto News United Rens Hulman
News United / Rens Hulman

Bij een eenzijdig ongeval op de N35 bij Mariënheem is in de nacht van donderdag op vrijdag een 54-jarige man uit Enschede om het leven gekomen. De automobilist botste op een boom langs de weg. Het ongeval gebeurde rond half twee op de Nijverdalseweg (N35) tussen Raalte en Nijverdal. De weg is inmiddels weer open voor verkeer, nadat deze urenlang volledig was afgesloten vanwege politieonderzoek.

Het busje reed vanuit Raalte richting Nijverdal en is waarschijnlijk in de flauwe bocht rechtdoor gereden, tegen een boom langs de weg. Door de klap raakte de bestuurderszijde compleet verwrongen. De politie onderzoekt de toedracht verder.

Het is niet de eerste keer dat het mis gaat op deze weg. Zo kwam er 5 maart nog een automobilist om het leven, op zo'n twee kilometer van de plek waar het vannacht mis ging. Ook daar botste een auto tegen een boom waarbij de bestuurder om het leven kwam.

Dit artikel is gepubliceerd in samenwerking met RTV Oost
Maak 1Twente jouw voorkeursbron in Google
Google heeft een nieuwe instelling. Daarmee kies je zelf welke websites je bovenaan ziet als je iets opzoekt. Zet 1Twente in je lijst en je mist geen nieuws meer uit Twente.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.