Verkeer
Zoek

Weergave

Stel regio in

Bestuurster brommer gewond bij ernstig ongeval in Enschede, traumahelikopter opgeroepen

  • Ongeluk3
    News United/Dennis Bakker
  • Ongeluk2
    News United/Dennis Bakker

Bij een aanrijding op de Kotkampweg in Enschede is de bestuurster van een brommer woensdagmiddag gewond geraakt. De vrouw heeft enkele minuten onder de voorzijde van een auto vast gezeten. Met behulp van de brandweer is ze onder de auto vandaan gehaald. Er is een traumahelikopter opgeroepen, maar de vrouw is uiteindelijk met de ambulance naar het ziekenhuis gegaan.

Omstreeks half drie botsten de auto en de brommer op elkaar. Volgens getuigen moest de brommer uitwijken voor een andere auto en kwam toen frontaal in botsing met een tegemoetkomende auto. De weg blijft nog lange tijd dicht vanwege onderzoek door Forensische Opsporing Verkeer.

Maak 1Twente jouw voorkeursbron in Google
Google heeft een nieuwe instelling. Daarmee kies je zelf welke websites je bovenaan ziet als je iets opzoekt. Zet 1Twente in je lijst en je mist geen nieuws meer uit Twente.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.