Verkeer
Zoek

Weergave

Stel regio in
Nieuws
Hengelo

Mogelijk explosief in woning Hengelo: EOD doet onderzoek

Mogelijk explosief hengelo news united jordi heinen
News United / Jordi Heinen

Aan de Resedastraat in Hengelo is een mogelijk explosief aangetroffen in een woning. De hulpdiensten waren massaal uitgerukt. Omwonenden moesten een tijd ontruimd worden.

EOD

De politie had een deel van de omgeving afgezet. De Explosieven Opruimingsdienst Defensie (EOD) kwam ter plaatse om onderzoek te doen. De politie heeft in het kader van een strafrechtelijk onderzoek naar brandstichting een aanhouding aanhoudingen gedaan. Tijdens een huiszoeking aan de Resedastraat werd het mogelijke explosief aangetroffen. Ook werd er een persoon in de woning aangehouden. Er zijn geen explosieven aangetroffen.

Maak 1Twente jouw voorkeursbron in Google
Google heeft een nieuwe instelling. Daarmee kies je zelf welke websites je bovenaan ziet als je iets opzoekt. Zet 1Twente in je lijst en je mist geen nieuws meer uit Twente.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.