Verkeer
Stuur appje
Zoek

Weergave

Stel regio in
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
In samenwerking met
Twente FM logo

Corona facebookpagina Oldenzaal

Twente FM
Oldenzaal plaatsnaambord

OLDENZAAL - In Nederland is de afgelopen dagen in de ban van #coronahulp.
Onder deze hashtag kunnen mensen een beroep op hulp doen of dit juist aanbieden. Ook zijn er verschillende coronahulp groepen ontstaan op Facebook. Voor Oldenzalers is de groep Coronahulp Oldenzaal (Rossum / De Lutte) opgezet met hetzelfde doel aldus Ken Beimer.
De beheerders achter de coronahulp groep Oldenzaal willen stadsgenoten oproepen om elkaar via dit platform op te zoeken en elkaar de helpende hand te bieden.

Denk ook aan (oudere) familieleden die niet op Facebook zitten aldus Ken op Twente FM.

Maak 1Twente jouw voorkeursbron in Google
Google heeft een nieuwe instelling. Daarmee kies je zelf welke websites je bovenaan ziet als je iets opzoekt. Zet 1Twente in je lijst en je mist geen nieuws meer uit Twente.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.