Verkeer
Stuur appje
Zoek

Weergave

Stel regio in
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
In samenwerking met
Twente FM logo

Huisartsen richten Corona Post op

Twente FM
Behandelkamer

OLDENZAAL - De huisartsen in Oldenzaal richten gezamenlijke Corona Post op.
De verwachte toename van het aantal corona besmettingen maakt het ook voor de huisartsen noodzakelijk om in Oldenzaal de krachten te bundelen in het Corona Crisis Team Oldenzaal (CCTO). Dit team treft voorbereidingen om in de oude huisartsenpost een centrale Corona Post Oldenzaal te starten.

Daar is het mogelijk om tijdens kantooruren mogelijk besmette patiënten op het spreekuur te beoordelen.

Door de zorg rondom patiënten met een verdenking te concentreren, kan efficiënter worden omgegaan met de schaarse beschermingsmaterialen. De post zal maandag 30 maart in gebruik worden genomen. Deze post is alleen overdag open. Patiënten worden alleen op afspraak gezien na eerst contact te hebben gehad met de eigen huisarts.

Maak 1Twente jouw voorkeursbron in Google
Google heeft een nieuwe instelling. Daarmee kies je zelf welke websites je bovenaan ziet als je iets opzoekt. Zet 1Twente in je lijst en je mist geen nieuws meer uit Twente.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.