Verkeer
Zoek

Weergave

Stel regio in
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Twente

Oldenzaalse Brunhilde Gerard bestuurslid Twentse stichting Kans voor een Kind

Twente FM
Brunhilde Gerard is nu bestuurslid bij Kans voor een Kind.

TWENTE – De Twentse stichting Kans voor een Kind heeft een nieuw bestuurslid. Het is Brunhilde Gerard uit Oldenzaal.
Bij Kans voor een Kind dienen zich steeds meer projecten aan, variërend van fundraise-evenementen tot acties van scholen. Inmiddels zijn er zoveel werkzaamheden die daaruit voortvloeien dat ze niet meer door één persoon kunnen worden uitgevoerd. Daarom verwelkomt Kans voor een Kind Brunhilde Gerard als nieuwe projectmedewerker.

Gerard zal nauw samenwerken met Kans voor een Kind-bestuurslid en -projectleider van het eerste uur Willem Hoevers.

Gerard (55) is jaren werkzaam geweest in het speciaal onderwijs en kwam zo in aanraking met stichting Kans voor een Kind. “De glinsteringen die ik heb gezien in de ogen van de kinderen, maar ook van de ouders en verzorgers, is hartverwarmend,” vertelt ze op kansvooreenkind.nl. “Ook heb ik in de beginjaren van Stichting Kans voor een Kind als gast aanwezig mogen zijn bij de benefietavonden. De betrokkenheid van founders, sympathisanten en alle vrijwilligers in relatie tot de wensvullingen heeft mij destijds een heel bijzonder gevoel gegeven.”

Tegenwoordig werkt Gerard als onderwijsconsulent en heeft ze meer vrije tijd. “Toen ik de vacature van projectmedewerker voorbij zag komen, hoefde ik niet lang na te denken. Graag wil ik in deze functie deze stichting ondersteunen en op die manier bijdragen aan de geluksmomentjes van Twentse kinderen die kampen met vaak forse belemmeringen.”

Kans voor een Kind heeft nog meer vrijwilligersvacatures. Die zijn te vinden op www.kansvooreenkind.nl.

Maak 1Twente jouw voorkeursbron in Google
Google heeft een nieuwe instelling. Daarmee kies je zelf welke websites je bovenaan ziet als je iets opzoekt. Zet 1Twente in je lijst en je mist geen nieuws meer uit Twente.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.