Verkeer
Stuur appje
Zoek

Weergave

Stel regio in
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
In samenwerking met
Twente FM logo
Nieuws
Wierden

Nog één keer Tour de Wierden

Twente FM
Wierden plaatsnaambord

WIERDEN - Er komt een eind aan de Tour de Wierden: maandagavond 31 augustus is de laatste keer.
Maandag doet de Tour de Wierden haar laatste bestemming aan. De bus staat vanaf 18.00 uur aan de Kruizemunthof in Wierden, naast basisschool Het Galjoen.
Vijf keer stond er een mobiele ontmoetingsplek op een plek in de gemeente Wierden, en vijf keer ontstonden er mooie gesprekken tussen jongeren, gemeenteraadsleden en inwoners.
Doel was om in contact te komen met andere jongeren en inwoners.

Vijf bijeenkomsten hebben er inmiddels plaatsgevonden en er is er maandag nog één te gaan.
De eerste vijf bijeenkomsten hebben mooie gesprekken opgeleverd tussen de jongeren, raadsleden, collegeleden, plaatselijk belangen en inwoners van de gemeente Wierden. Door de open gesprekken is er meer wederzijds begrip ontstaan en zijn er ideeën ontstaan voor andere activiteiten en mogelijkheden in de toekomst.

Maandag 31 augustus maken de organisatoren er – onder het genot van wat te eten en te drinken - een gezellige avond van met alle jongeren die betrokken zijn bij het jongerenwerk en dit project. ‘Tour de Wierden’ is een project dat wordt mogelijk gemaakt door het landelijke subsidieprogramma ‘Jeugd aan zet in crisistijd’, een samenwerking met het programma Maatschappelijke Diensttijd.

Maak 1Twente jouw voorkeursbron in Google
Google heeft een nieuwe instelling. Daarmee kies je zelf welke websites je bovenaan ziet als je iets opzoekt. Zet 1Twente in je lijst en je mist geen nieuws meer uit Twente.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.