Verkeer
Stuur appje
Zoek

Weergave

Stel regio in
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
In samenwerking met
Twente FM logo
Nieuws
Losser

Veel overlast door hondenpoep

Twente FM
hond in auto

LOSSER - De gemeente Losser krijgt nog steeds veel meldingen van overlast door hondenpoep.


In 2018 zijn in alle kernen hondenpoepbakken geplaatst. Helaas komen nog altijd veel meldingen binnen; soms laten hondenbezitters de uitwerpselen zelfs op een meter afstand van de hondenpoepbak nog liggen.

Er geldt in Losser een opruim- en aanlijnplicht. Hondenbezitters zijn ook verplicht om altijd meerdere zakjes bij zich te hebben.

De gemeente waarschuwt dat de lokale BOA's de komende tijd weer extra zullen letten op het aanlijnen en opruimen van hondenpoep.

Maak 1Twente jouw voorkeursbron in Google
Google heeft een nieuwe instelling. Daarmee kies je zelf welke websites je bovenaan ziet als je iets opzoekt. Zet 1Twente in je lijst en je mist geen nieuws meer uit Twente.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.