Verkeer
Zoek

Weergave

Stel regio in
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.

Gelukt: Lattrop, Tilligte en Noord Deurningen krijgen glasvezel

Twente FM
glasvezelkabel

DENEKAMP – Het is officieel: Lattrop, Tilligte en Noord Deurningen krijgen glasvezel.


De aanleg van het netwerk kan definitief doorgaan nou er voldoende aanmeldingen zijn binnengekomen. Naar verwachting start de aanleg in het derde kwartaal van dit jaar.
Er is in de dorpen behoorlijk promotie gemaakt voor het glasvezelnetwerk door onder meer kernraden. Zonder voldoende aanmeldingen zou de aanleg namelijk niet doorgaan. Het heeft gewerkt, want de drempel is gehaald. Hierdoor is straks de hele gemeente Dinkelland aangesloten op het glasvezelnetwerk.

Wie zich nog niet heeft aangemeld maar dat wel wil doen, kan dat nog tot en met 31 mei gratis doen via gavoorglasvezel.nl.

Maak 1Twente jouw voorkeursbron in Google
Google heeft een nieuwe instelling. Daarmee kies je zelf welke websites je bovenaan ziet als je iets opzoekt. Zet 1Twente in je lijst en je mist geen nieuws meer uit Twente.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.