Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
In samenwerking met
Twente FM logo
Nieuws

Vrachtwagen met auto's gekanteld op A1

16 21 rijssen gekantelde20vrachtwagen201280x853
Vrachtwagen gekanteld op A1
Beeld: Twente FM

HOLTEN - Een vrachtwagen met auto's is vanmorgen gekanteld op de A1. Een aantal auto's ligt op de kop op de snelweg bij Holten.


De hulpdiensten werden zaterdagochtend 24 april om 08.29 uur gealarmeerd voor een ongeval met letsel op de A1. Ter plaatse bleek er een vrachtwagen met auto's te zijn gekanteld. De vrachtwagen botste tegen de middenvangrail met als resultaat dat een aantal auto's van de vrachwagen losschoten en op de A1 terecht kwamen.

De chauffeur is met onbekend letsel naar het ziekenhuis gebracht.

De snelweg is afgesloten van Hengelo naar Amsterdam tussen de afslagen Rijssen naar Holten. Het verkeer vanuit Deventer richting Hengelo wordt door de berm langs de plek van het ongeval geleid.

Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.