Verkeer
Stuur appje
Zoek

Weergave

Stel regio in
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
In samenwerking met
Twente FM logo

Sandra Timmerman (57) overleden

Twente FM
Sandra Timmerman

OLDENZAAL - De Oldenzaalse zangeres Sandra Timmerman is overleden. Dat meldt de Telegraaf vanochtend.


De toestand van de dochter van het legendarische duo Gert en Hermien was al kritiek nadat de zangeres uit Oldenzaal zaterdag onwel werd tijdens het autorijden. Sandra Timmerman is 57 jaar geworden.

Een maand geleden werd een documentaire uitgezonden over het roerige leven van Sandra Timmerman en haar ouders. Ze kreeg veel respect voor haar optreden in die documentaire.

Maak 1Twente jouw voorkeursbron in Google
Google heeft een nieuwe instelling. Daarmee kies je zelf welke websites je bovenaan ziet als je iets opzoekt. Zet 1Twente in je lijst en je mist geen nieuws meer uit Twente.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.